+420 491 519 519 info@cdcloud.cz

Naše firma zajišťuje a nabízí níže uvedené služby, které jsou primárně určeny pro zákazníky v oblasti Auto Motive a podporu aplikace CARIS.

Nabízené a poskytované služby

Terminálové služby provozované na serverech Microsoft Windows Server 2016. Služba je provozována jako RDP nebo RemoteApp, podle požadavků zákazníka.

Všechny přístupy na produkční servery poskytujeme a zajišťujeme pouze přes VPN ( Virtual Private Network, tedy virtuální privátní síť ). Důvodem je ochrana dat, snížení rizika testování a pronikání do systémů a zároveň rovnováha mezi ochranou dat a přístupem uživatelů.

Software pro autocentra s moduly Autoservis, Autosalon, Autobazar, Autopůjčovna, Docházka, Emise, Marketing, Plánovač servisu a dílny, Účetnictví.

Aplikace

Vynikající program pro zálohování virtuálních serverů zejména v poměru cena/výkon. V bezplatné verzi zajistí zálohování dvou virtuálních serverů na ESXi.

Antivirový program od české firmy, který patří mezi špičku antivirových systémů včetně centrální správy, podpory mobilních zařízení a vzdálené správy zařízení.

Zálohovací program pro virtuální servery i fyzické servery a stanice. Výhodou je podpora fyzických serverů a stanic, nevýhodou je vyšší cena aplikace i následných updatů.

Licencování programů a aplikací

Provoz licencí v serverhostingu nebo u zákazníka

Měsíční pronájem licencí v rámci služeb s možností upgradu a podpory. Výhodou je pravidelný měsíční náklad bez investice do pořízení licencí a možnost po dohodě s partnerem upgradovat na nové verze aplikace.

Provoz pouze v cloudu u Microsoftu

Měsíční pronájem licencí, které si zákazník může provozovat dle potřeby včetně podpory od partnera.